Tělo mluví, naučím vás rozumět mu!

Terapie těla & Osobní koučink

0
klientů
již prošlo mýma rukama
0
let
denní praxe s klienty

Jak pracuji?

CELOStNÍ PŘÍSTUP

Fyzio služby

I kdybychom vyjmenovali všechny části lidského těla, člověka z nich nesložíme. Farmaceutické firmy a lékaři nás naučili ale kouskovat. Bolí vás záda? Máme pilulku na záda. Bolí vás hlava? Máme pilulku na hlavu.

Já jsme přesvědčena, že deset bolestí zad může mít deset různých příčin. Důležité je najít tuto příčinu a pak ji začít odstraňovat. Jemně a postupně. Bez stresu a bez bolesti.

Osobní koučink

Pomohu vám změnit vaše denní stereotypy, naučím vás odpočívat, naučit se naslouchat svému tělu a najít pozitivní přístup k životu i sobě samému. To vše s laskavým, osobním přístupem a s respektem k vaší individualitě.

Využít můžete individální terapie, konzultace v oblasti zdavého pohybu, výživy nebo přijďte na který z workshopů.

Transformace skrze tělo. Jednoduše, cílěně a s úsměvem.  

moje služby

FYZIO SLUŽBY

Masáže, Fasciální terapie, Flossing, Kineziotaping, Baňkování...
Vhodné pro ženy i sportovce. Přijďte, když se necítíte dobře ve Vašem těle. Nemusí to být jen bolest či zranění. Patří sem i dlouhodobá únava či problémy po porodu, které vám brání žít plnohodnotný život.

Výživový a pohybový koučink

Vědomé stravování, suplementace, kompenzace ve sportu, pro kancelář, kondiční tréninky pro ženy
Vhodné pro ženy i sportovce. Přijďte, když se necítíte dobře ve Vašem těle. Nemusí to být jen bolest či zranění. Patří sem i dlouhodobá únava, stagnace v tréninku, vracející se bolesti. U žen řeším problémy s inkontinencí, hormonální změny přicházející s věkem, otoky, změny váhy, které vám brání žít plnohodnotný život.

WORKSHOPY pro veřejnost

Body rolling s Katy, Zdravá lymfa a žena, Masáže na doma
Žádný učený z nebe nespadl. Se mnou se naučíte dýchat, hýbat se a cítit se skvěle ve Vašem těle, motivovat sebe i lépe jíst. Jednoduše a hravě!