Co o mě říkají Moji Klienti

Chtěl bych poděkovat za pomoc. Díky tomu jak pracujete s klienty a jakým stylem, mohu konečně po dodržování doporučených metod, běhat bez bolesti. Díky radám a metodě, kterou jste mi sestavila vše odeznělo. Pochopil jsem, že je důležité pracovat nejen na fyzickém stavu těla, ale také na mentální stránce spoortovce....
RobertBankéř/běžec
Kdyz jsem zkousela psat Kacce, bala jsem se, ze se zase nedostihneme. Urputne jsem trpela bolesti krcni patere, ktera mi vystrelovala pres lebecni kost do cele hlavy stejne tak jako dolu az do klicni kosti. Jinak nez na praskach jsem nemohla fungovat, kruta bolest me vzdycky uplne paralizovala, myslela jsem, ze budu zvracet a nemohla jsem se hybat. Ke Kacce jsem sla po temer tydnu stale se zhorsujici bolesti. Kacka skvele identifikovala pricinu bolesti, nebyla totiz jen od krcni patere, ale bylo to celkove pretizeni celych zad, vychazejici z bederni patere. Kdyz jsem odchazela od ni, ten den me jeste zada pobolivaly, bolest se presunula do druhe strany do boku, ale od dalsiho dne jsem opet fungovala uplne normalne, bez prasku a hlavne BEZ BOLESTI!!!
ZuzkaNa mateřské dovolené/volejbalistka
“Miluji sport a rád bych doporučil tyto absolutně profesionální a špičkově provedené masáže. Nezažil jsem tak perfektní individuální přistup. Předchozí zkušenosti z jiných masáží byli spíše negativní v podobě natrhaných chloupků, alergických reakcí na levné oleje...což se tady neděje. Kdo jednou zkusí, už nepůjde jinam! Doporučuji!"
JirkaPodnikatel/Běžec
S Káťou spolupráce začala tak, že v listopadu r. 2018 po bloku krční páteře (následovně problémy s koleny, celými zády) mi pomáhala od fyzické bolesti a už po první schůzce jsem si říkala, že ví co dělá. Naneštěstí jsem šla na tří měsíční neschopenku a kontakt byl přerušen. Dávala jsem se s pomocí přiřazených fyzioterapeutů, psychologů a léčitelů do kupy přes půl roku, než bolesti trochu ustoupily. V prosinci r. 2019 jsem měla panickou attaku s tím, že se mi problémy s krkem vrátily a přes týden jsem se nemohla hýbat. První člověk, kterému jsem se ozvala byla Káťa, protože jsem věděla, že to není jen fyzický problém a tak jsem se rozhodla pro spolupráci s ní jako osobní koučkou. Takové 2v1. Probraly jsme kde jsem a kam se chci dostat. Nastavily jsme hranice fyzična, co můžu a nemůžu dělat, abych si neublížila a ukázala mi, jak regenerace je důležitým pilířem při aktivním pohybu. Už po třech schůzkách jsem věděla, že se vydávám správným směrem a viděla jsem pokroky. Poznávám a poslouchám svoje tělo. Pomohla mi s prvním krokem, který jsem i jako nezávislá a samostatná žena, nebyla schopná udělat a za to ji děkuji.
MaruškaManažerka/tanečnice

Spolupráce s profesionálními sportovci a kluby

Máte zájem o spolupráci?

Volejte mi přímo na 704 127 097

Katy Fadljevičová