MOJE PROFESNÍ VZDĚLÁNÍ

Svoji práci miluji. Podařilo se mi propojit dvě úžasná řemesla - osobní koučink a terapeutickou práci. Efektivně tak s klienty dosahujeme pozitivních výsledků, ať již odstraňujeme tělesné problémy nebo řešíme posun v osobním rozvoji. Tělo a mysl jsou jedno a navzájem se ovlivňují. 

Velmi výrazně mi v práci pomáhá také moje prožítá osobní životní zkušenost, schopnost vcítit se do situace a vidět souvislosti i práce s energií mojí a energií Vašeho těla.   

TERAPEUTKA/KOUČKA/ŽENA

Ve své praxi kombinuji čistě faktické znalosti  z oblasti  anatomie, biomechaniky, funkční anatomie, psychologie...

s intuicí, práci s energií i mými zkušenostmi jako ženy,sportovkyně a trenérky.

TERAPIE TĚLA

2018 - 2019

TORF ZIEGLER - Základní kurz a Nadstavbový kurz Fasciálí terapie & tejpování (Kineziologie v oblasti osteopatie, Léčba hlubokých fascií - MET techniky, Fasciální terapie - viscerální techniky a tejpování II, Fasciální terapie a tejpování I, Flossing PINO@GmbH, Strain-Counterstrain metoda)

2018

DORNOVA METODA II

Manuální lifting obličeje

2017

Mobilizační techniky

Dornova metoda a Breussova masáž

Funkční manuální medicína MUDr. Tichého - páteř, pánev

2016

Manuální lymfodrenáž

2015 

Kineziotaping 

2013

Rekvalifikační kurz - masér

2007

Mistr Reiki I. + II. stupeň

OSOBNÍ ROZVOJ

2016

Intergral GROWTH COACHING - základní výcvik koučů vedený v sousladu s kompetencemi profesionálnní koučování ICF

1997-2013 Marketing a PR 

V oblasti obchodu, marketingu a public relations jsem se pohybovala více než 13 let. Pracovala jsem pro přední PR agentury. Soustředila jsem se na krizovou komunikaci a dále také na CSR a PR pro neziskové organizace.  Poslední roky jsem pracovala jako freelancer -  tisková mluvší, PR a online marketing pro komerční i neziskové společnosti. Mimo poskytování standardních služeb pro klienty z oblasti PR jsem aktivntě školila a vedla semináře a mediální školení. V rámci APRA (Asociace PR agentur) jsem přednášela pro studenty VŠE o Brand PR a Event managementu, v rámci mezinárodního kongresu studentů psychologie o PR z pohledu neziskové organizace, kde jsem působila také jako lektor kurzů Základy PR, Komunikace s novináři a Moderní formy komunikace (sociální sítě) pro Neziskovky.cz... 

TERAPIE života

2018

Poradce pro výživu a suplementaci

2016 

Instruktor fitness

2009

Instruktor Tomahawk Spinning

2003

Instruktorka atletiky III. 

Celoživotní sportovkyně a milovnice pohybu - Atletika, MTB, fitness, horo milovnice, začínající plavec a tanečnice