Děkuji. Jsem ráda, že věnujete čas, péči o své zdraví.

Dotáhněte to do konce.

 

Napište mi, co vás trápí?

Co chcete vyřešit?

Konzultace poskytuji zdarma.

 

Pokud máte zájem přidat se do mého týmu prodejců a konzultantů. 

Napište mi také.

Je to jednoduché. Stačí vyplnit formulář a poslat.

 

co potřebujete vyřešit nebo o jaké produkty máte zájem?

 

Ozvu se emailem nebo telefonicky.

Děkuji. S Vašimi daty budeme nakládat dle zákona o ochraně osobních údajů. Odesláním souhlasíte s našimi obchodními podmínkami. 

REFERENCE a ZKUŠENOSTI

 

Jak fungují Kyani?

 

PROFI TÝM SPORTOVCŮ KYANI - Mike Rodgers!!

postřehy z praxe a práce s běžnými uživateli i sportovci v České republice

zkušenosti klientů

CROHNOVA CHOROBA - Kyäni mi bylo doporučeno, protože se již cca 10 let léčím s Crohnovou chorobou. Užíval jsem dlouhodobě léky, které mi sice chorobu na čas ustálili, ale za cenu poškození jater. Prodělal jsem operaci očí a měl jsem trvale sníženou imunitu. Byl jsem ve velkém stresu před operací, ale po dvou trojúhelnících zdraví Kyäni mi lékaři léky sebrali, že jsou zbytečné, ať přijdu za 6 měsíců na kontrolu s tím, že i játra mám v pořádku. Skvělý pocit.
František S.Nenačovice
ULCEROZNÍ KOLITIDA - Mám cca 10 let chronický zánět tlustého střeva - ulcerózní kolitidu. V rámci léčby jsem vystřídal radu způsobů léčby (od imunosupresiv po méně invazivní způsoby, homeopatika, dietní režimy, atd.). Bohužel žádný z těchto režimů neměl dlouhodobý účinek a naopak řada léků měla nepříjemné vedlejší účinky. Před třemi měsíci jsem dostal možnost vyzkoušet trojúhelník zdraví od Kyäni, a sice během akutního stádia své nemoci. Do několika dnů projevy nemoci odezněly, přestal jsem být nadměrně unavený, krvavé průjmy vymizely. Mohl jsem tak začít znovu aktivně sportovat, přičemž nyní se zcela jinou navýšenou intenzitou, než jsem byl dříve zvyklý. Jednoduše řečeno, kvalita mého života šla nahoru. To vše připisuji účinku produktu trojúhelníku zdraví, neboť nic jiného jsem ve svém životě od doby nemoci jinak dělat nezačal.
Martin Lukavský
Pracuji jako účetní, u počítače trávím 10-12 hodin denně. 4 roky mám potíže se sníženou funkcí štítné žlázy (brala jsem dlouhodobě léky – Euthyrox), před rokem jsem se léčila na boreliózu. 3 měsíce užívám 1- 2x denně 10 kapek Kyäni FX, což se projevuje tím, že: - jsem mnohem méně unavená a cítím se celkově mnohem lépe - zmizely mi pocity bušení srdce, a když se dostaví, tak po požití kapek do pár minut zmizí - před měsícem jsem přestala brát léky na štítnou žlázu a po kontrole krve jsem měla stejné výsledky, jako když jsem brala Euthyrox. Poprvé mi lékař nezvýšil dávky léků. Ustoupily pocity těžkých nohou a otoky nohou
Hana T.Jeseník
Kyäni trojúhelník užívám od prosince 2013, je mi 70 a trpím nadváhou. Starám se o postiženého manžela, který yžaduje péči 24 hodin denně. Ke Kyäni jsem přistoupila kvůli únavě, kdy jsem po letech přerušovaného spánku a stresu přestala zvládat. Při zahájení jsem se léčila s vysokým tlakem (horní 205), záněty žil, cholesterolem. Nyní po necelém roce s trojúhelníkem Kyäni mi lékař vysadil léky na tlak (125/85) a na kontrole cév jsem byla pochválena překvapenou lékařkou, kdy mi zjistili krásně čisté cévy odpovídající mladším sportujícím lidem. Také všechny ostatní výsledky krve a moči mám v normále a určitě budu s Kyäni pokračovat.
ZdenkaHodonín
Jmenuji se Alena. Je mi 59. V roce 2012 mi byl diagnostikován zhoubný nádor vaječníku. Prodělala jsem sérii 6 chemoterapií v období února – dubna 2012. Letos na podzim jsem opět musela chemoterapii opakovat. V září 2013 jsem se dostala k produktům společnosti Kyäni, které jsem užívala v průběhu posledních 2 aplikací chemoterapie. Užívala jsem celý Kyäni trojúhelník v tomto dávkování: Ráno v 7:00 džus Sunrise + 10kapek X-TREME pod jazyk, ve 13:00 10kapek X-TREME pod jazyk, v 19:00 10 kapek XTREME pod jazyk + 3 Kapsle Sunset. Oproti předchozí chemoterapii jsem se při užívání Kyäni cítila mnohem lépe, nebyla jsem unavená, mohla jsem vše jíst s chutí, nezvedal se mi žaludek, chodila bez potíží, neměla jsem žádné návaly dušnosti. Po 10 dnech užívání mi zmizely afty v ústech. Další pozitivní zkušenost mám s tím, že mi vždy při řízení auta brněly nohy a ztrácela jsem v nich cit. Tyto pocity zmizely. Vzhledem k tomu, že pečuji o 18-letou dceru s Downovým syndromem, musím jí být neustále k dispozici. Denně jsem zvládla vozit ji do školy, kde zdolávám 78 schodů, denně jsme absolvovaly odpolední 2-3hodinové procházky v přírodě, přesto jsem byla unavená až večer. Po 10 dnech nastaveného dávkování jsem najednou nemohla večer spát- usnula jsem až ve 2:30. Od té doby jsem vynechala večerní dávku kapek a spánek se znovu upravil. Po 3 týdnech pravidelného užívání se mi stalo, že jsem se cítila slabá, pociťovala nevolnost a nechutenství tak, že jsem musela vynechat večerní dávku Kyäni. Byly to typické krizové dny při chemoterapii. Tato indispozice však po 2 dnech zmizela a já se znovu cítila velmi dobře a plná energie. Došlo mi, že hodně lidí v mém okolí – děti u dcery ve škole i rodina kašle a má rýmu. Vše nasvědčuje tomu, že mé tělo bojovalo s příznaky nějaké virozy, která však nepropukla naplno. Dceři Michale jsem také kapala 1 denně ráno pod jazyk kapky X-treme. Vypozorovala jsem, že má stále dobrou náladu a je plná energie. Celkově jsem s produkty Kyäni moc spokojená. Usnadnily mi náročné dny, zbavily mě mnoha nepříjemných průvodních příznaků chemo-léčby a dodaly mi potřebnou energii k překonání mé nemoci.
Alena K.
Jako aktivní amatérský závodní silniční cyklista,jsem měl možnost vyzkoušet produkt Kyani sunrise a kapky Kyani X-treme. Kyani sunrise jsem si vzal ráno na lačno a pocitově i chutově to nebylo špatné, chuť je lehce kyselkavá a doplnila mi denní příjem vitamínů. Obal se dobře otvírá,jednoduchým odtržením a následná aplikace do úst je bezproblémová. Produkt Kyani X-treme "kapky" jsem vyzkoušel na závodech a to hned v jeden závodní víkend. V sobotu v seriálu Moravský pohár v závodech na 90 km v Libavé na Olomoucku. V neděli potom v seriálu Jesenický Šnek ve Vápenné na 65 km. Dávkování jsem zvolil v poměru 7 ks kapek(vážím 67 kg) pod jazyk a to vše 1 hodinu před startem. Dobrý pocit při závodě byl znát, hlavně se lépe dýchalo v kopci i v těžších zátěžích. Dýchání bylo v hlubším nádechu. Co se týče tepové frekvence, pustilo mě to o cca 10 tepů výše v maximálních tepech. Z obou závodů jsem si nakonec odvezl zlato. Ročně najedu 14 000 km a kolem 40 závodů. Vyzkoušel jsem různé produkty na bázi kofeinu nebo guarany a mohu konstatovat, že s kapkami Kyani extreme nitro nemám pocit tzv. placeba efektu. Celkově hodnotím výrobky Kyani velmi pozitivně a pokud budou v budoucnu v prodeji, určitě bych si je koupil na jarní část, kdy začíná závodní cyklistická sezóna.
Marek ChudějCyklista
Ahoj, tak jsem se k tomu konečně dostal. Několik vzorků Kyani jsem dostal těsně před velmi náročným týdnem (i počasím, teploty dosahovaly 37 stupňů) Zlatým týdnem Emila Zátopka. Kupodivu jsem tyto tři závody zvládl v dobré pohodě a v noci celkem klidně spal, i když teploty nepadaly pod 20 stupňů a obecně tyto teploty špatně snáším. Původně jsem si myslel, že další týden budu dost unavený a měl jsem naplánovaný odpočinek. K únavě však nedošlo a tak jsem ve středu celkem v pohodě dokončil další závod v Braníku a v sobotu jsem ve Stromovce zaběhl dvě míle v jednom z nejlepších časů v tomto roce....
MilanBěh
Kyani mi přineslo zkvalitnění spánku, lepší regeneraci, lepší trénink, nakopnutí metabolismu. Kyani mi dále pomohlo dovyrovnat se s důsledky boreliozy a zvládnout plné tréninkové zatížení již půl roku po prodělání této nemoci, tyto produkty se již staly nedílnou součástí mé stravy.
Martina ChrástkováNěkolikanásobná mistryně ČR, vítězka světového poháru WORLDLOPPET Bieg Piastow
Po týdenním užívání jsem začal zjišťovat, že místo potřebných 8 hodin spánku mi stačí 6 hod. Už dříve jsem prudil lidi svojí pozitivitou. Teď je to o to horší, protože jak jsem míň unavenej, jsem radostnější a lidi okolo více naštvanější -> naprostá paráda. Užívám Kyäni Nitro Extreme, protože Sunrisi mi přítelkyně už dvakrát prodala. V tréninku na běh - nohy chtějí běžet pořád rychle, ale jak nejsem zvyklý na tak velké tempo, trochu se zadýchávám, ale to není problém. Činky v posilovně jsou pocitově lehčí, při cvičení na TRX jsem lehčí já. Mohu udělat více opakování s menší námahou. Při tréninku na kole se nohy točí - jako by nebyly moje a v nástupech do kopců mi dojde později. Už se těším, až vyzkouším celý trojúhelník od Kyäni. Pak budu nezastavitelnej a lidi okolo mě budou nenávidět, juch.
Petr Sůsakvadriatlon

Chcete svoji pravidelnou dávku užitečných informací?

Jsme na Facebooku / Nebo pošlete Váš dotaz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů