JE ČAS vykročit ze svého stínu...

Transformovat svou mysl a vyléčit tělo. Začít zářit.

Zbavit se fyzické nepohody, strachů, limitujících přesvědčení, které ti nedovolují plnohodnotně žít. Brání ti překročit tvůj stín. Paralizují tě a nutí tě držet se zpátky. Odkládat své potřeby a touhy.

Pro změnu je třeba začít dělat konkrétní kroky, které ti pomohou vykročit z bludného kruhu. S tím velmi účinně pomáhá holistický koučink. Proto, pokud máš pocit, že nevíš, kde začít. Napiš nebo zavolej. 

Ráda budu tvým průvodcem.

KDO JSEM?

Kateřina Fadljevičová

Holistická koučka/Průvodkyně vnitřním vesmírem ženy

Propojuji dvě řemesla, Masérky-terapeutky & Osobní koučky. Cesty se mnou jsou tak opravdu transformační. Specializuji se na práci hlavně se ženami v pomáhajících profesích - terapeutkami, koučkami, kadeřnicemi, kosmetičkami, učitelkami i majitelkami firem. 

Učím, jak se nebát pohledu do sebe, jak pracovat se strachy. Pomáhám jim naladit se na svou intuici a rozumět signálům těla. Díky tomu tak, žít s pocitem bezpečí, jistoty, radosti. V dostatku a s nezbytnou sílou pomáhat dál svým klientům, rozvíjet svá podnikání nebo profesní dráhu. Bez pochybností, bez vyhoření. Jsem jim průvodcem při ukotvení sebe-vědomí a realizaci konkrétních změn v denním životě.

Cíleně k tomu využívám holistických technik  somatického a kognitivně behaviorálního koučinku, NLP, body work a mindfulness metod. Ruku v ruce s faktickými poznatky  neurovědy a psychologie.

 

Skutečná vnitřní transformace znamená pojmenovatzměnit své limitující nevědomé vzorce. Znamená začít dělat konkrétní kroky, které se reálně projeví ve tvém životě . 

Moje osobní transformace byla dlouhá a trvala roky.  Ale nyní jsem pevně na své vlastní cestě a ve své síle. Nebojím se. Protože umím pracovat se svými strachy. Vím, co chci a jak k tomu reálně dojít. Vím, kdo jsem. Můžeš se cítit stejně.

A tvoje cesta k vlastnímu sebe-vědomí může být podstatně kratší než ta moje. Protože pokud si dovolíš řict o podporu, vyhneš se na své cestě mnoha slepým uličkám. To je jedna z mých osobních zkušeností, a proto ji předávám dál. Třeba i tobě, pokud jsi rozhodnutá pro změnu.

Vnitřní osobní transformace je to jediný lék na nezdravé vztahy i ne-dostatek. Je to cesta k vnitřnímu klidu a síle. K žití s radostí a vášní.  Ráda budu tvojí průvodkyní. Protože Já v tebe věřím, ikdyž Ty možná ne. Zatím...

Jak  a kdy se můžeme potkat?

Osobně v Praze nebo Brandýse nad Labem

nebo 

ONLINE kdekoli

Termín si můžete rezervovat online

A co říkají moje klientky?

S Káťou spolupráce začala tak, že v listopadu r. 2018 po bloku krční páteře (následovně problémy s koleny, celými zády) mi pomáhala od fyzické bolesti a už po první schůzce jsem si říkala, že ví co dělá. Naneštěstí jsem šla na tří měsíční neschopenku a kontakt byl přerušen. Dávala jsem se s pomocí přiřazených fyzioterapeutů, psychologů a léčitelů do kupy přes půl roku, než bolesti trochu ustoupily. V prosinci r. 2019 jsem měla panickou attaku s tím, že se mi problémy s krkem vrátily a přes týden jsem se nemohla hýbat. První člověk, kterému jsem se ozvala byla Káťa, protože jsem věděla, že to není jen fyzický problém a tak jsem se rozhodla pro spolupráci s ní jako osobní koučkou. Už po třech schůzkách jsem věděla, že se vydávám správným směrem a viděla jsem pokroky. Poznávám a poslouchám svoje tělo. Pomohla mi s prvním krokem, který jsem i jako nezávislá a samostatná žena, nebyla schopná udělat a za to ji děkuji.
Maruškatanečnice/studentka