JE ČAS vykročit ze svého stínu...

Transformovat mysl a vyléčit tělo. Začít zářit.

Pomohu ti. Zbavit se fyzické nepohody a strachů, limitujících přesvědčení, které Ti nedovolují plnohodnotně žít. Paralizují tě. A ty tak odkládáš své potřeby a touhy.  

Pro změnu je třeba začít dělat konkrétní kroky, které ti pomohou vykročit z bludného kruhu. S tím velmi účinně pomáhá psychosomatický koučink. 

Pokud máš pocit, že nevíš, kde začít. Napiš nebo zavolej. 

Ráda budu tvým průvodcem...

jak se potkat?

Potkat se můžeme osobně i online. A jak dlouhá naše společná cesta bude? To záleží jen na tobě. 

Jednorázová konzultace

Máš pocit, že už stačí jen malý krůček a bude to jiné? Tohle je ideální řešení pro tebe. Protože někdy jen potřebuji zastavit se a získat jiý úhel pohledu. Dám ti i písemně moje doporučení a pohled na tvůj problém. A konkrétní postup řešení.

Měsíční restart

Víš, co chceš konkrétně vyřešit. Ale nevíš, kde začít? Jak to udělat, abys přestala změnu odkládat? Protože změna začíná vždy a jen u tebe. Nejtěžší je první krok. Pomohu ti zvědomit si svou sebe hodnotu a poskládat si priority. To bychom měly společně zvládnout za měsíc a půl.

VIP 3 měsíční transformaČní cesta

Cítíš, že musíš okamžitě něco neudělát, protože jinak se složíš? Fyzicky i psychicky. Nechceš žádná polovičatá řešení. Chceš abys to vyřešila jednou provždy. Jsem tady. Tak si konečně dovol přijmout pomoc a maximální podporu. Zasloužíš si postavit teď sebe na první místo.   

Z čeho při své práci čerpám? A jak pracuji? 

 • Sebe-Zkušenost

Moje osobní transformace byla dlouhá a trvala roky. V mém případě dobře opečované a zdravé tělo podpořilo mysl v době hlubokého propadu, následku hlubokých traumat z dětsví. Nyní jsem zpět pevně na své vlastní cestě a ve své síle. Nebojím se. Protože již umím pracovat se svými strachy. Vím, co chci a jak k tomu reálně dojít. Vím, kdo jsem a jaké je mé poslání. Můžete se cítit stejně.

 • Praxe: 12 let aktivní práce s klienty, supervizí, sebevzdělávání v terapiích i koučinku

Tvoje cesta k vlastnímu sebe-hodnotě a zdravému tělu může být podstatně kratší než ta moje. Protože pokud si dovolíš podporu, vyhneš se na své cestě mnoha slepým uličkám. To je osobní i profesní zkušenost, a proto ji předávám dál. Třeba i tobě, pokud jsi rozhodnutá pro změnu.

 • Psychosomatický přístup - tělo a mysl jsou jeden navzájem propojený celek

Jako terapeutka tě naučím chytré péči o sebe. Pomohu zbavit se bolestí těla, únavy, trávicích problémů. A jako koučka ti pomohu jít pod povrh fyzických problému. Zastavit se, ozdravit mysl a odhalit tak skutečnou příčinu tělesného či psychického nepohodlí. Pojmenovat a přepsat nevědomé limitujici vzorce, zbavit se strachů, které ti berou energii a brzdí tě v práci i osobním životě. 

KDO JSEM? 

Kateřina Fadljevičová

Psychosomatická terapeutka a koučka/Průvodkyně vnitřním vesmírem ženy s vášní pro sport a zdravé jídlo

Propojuji dvě řemesla, terapeutky & osobní koučky. Cesty se mnou jsou tak opravdu transformační. V oblasti psychosomatického koučinku se specializuji hlavně na práci  se ženami 35 + pracujících ve službách - terapeutkami, koučkami, kadeřnicemi, trenérkami, kosmetičkami, učitelkami i majitelkami firem. 

Pomáhám jim přirozeně a bez pilulek zvládat s věkem přicházející fyzické i psychické změny, problémy a pevně ukotvit svoji sebehodnotu. Přestat odkládat svůj život na úkor druhých a vědomě zařadit péči o své tělo i psychiku na první místo. Mít tak energii na svoji práci i osobní život.

Na rozdíl od jednorázových návštěv doktorů, nedostaneš recept a pilulky. Ale pochopíš tvůj jedinečný psychosomatický kód. Naučíš se nastavit si osobní plán fyzické a psychické hygieny a změny zařadit do denního života. A tím se zahojit, zbavit bolestí a předejít vyhoření těla i mysli.

Cíleně k tomu využívám technik  kognitivně behaviorálního koučinku, NLP, body work a mindfulness metod. Ruku v ruce s faktickými poznatky biologie, neurovědy a psychologie. Stejně jako mých osobních zkušeností jako ženy, sportovkyně a trenérky. 

 

ROVNOVÁHA

A co říkají moje klientky?

S Káťou spolupráce začala tak, že v listopadu r. 2018 po bloku krční páteře (následovně problémy s koleny, celými zády) mi pomáhala od fyzické bolesti a už po první schůzce jsem si říkala, že ví co dělá. Naneštěstí jsem šla na tří měsíční neschopenku a kontakt byl přerušen. Dávala jsem se s pomocí přiřazených fyzioterapeutů, psychologů a léčitelů do kupy přes půl roku, než bolesti trochu ustoupily. V prosinci r. 2019 jsem měla panickou attaku s tím, že se mi problémy s krkem vrátily a přes týden jsem se nemohla hýbat. První člověk, kterému jsem se ozvala byla Káťa, protože jsem věděla, že to není jen fyzický problém a tak jsem se rozhodla pro spolupráci s ní jako osobní koučkou. Už po třech schůzkách jsem věděla, že se vydávám správným směrem a viděla jsem pokroky. Poznávám a poslouchám svoje tělo. Pomohla mi s prvním krokem, který jsem i jako nezávislá a samostatná žena, nebyla schopná udělat a za to ji děkuji.
Maruškatanečnice/studentka

kdy neváhat a objednat si konzultaci

S čím umím pomoci?

 • stres, úzkosti
 • problémy se sebepřijetím, prokrastinací
 • syndrom vyhoření, frustrace, vyčerpání
 • osobní či profesní změna - nalezení svého poslání a potenciálu
 • dlouhodobé chronické bolesti těla
 • autoimunitní onemocnění
 • hormonální změny, obezita
 • stagnace lymfatického systému, migrény, problémy s trávením

Další inspirace pro vás

seznamte se se mnou, mými myšlenkami, přístupem i prací...

Poslechněte si rozhovor se mnou a Zorkou Hejdovou pro ELLE, tentokrát hlavně na téma holistická lymfoterapie a ženy... 

A tady rozhovor pro Příznaky transformace. Péče o ženu a lymfu a psychosomatika...

A můj YOU-TUBe kanál. Sledujte novinky a střípky z mé praxe...