NOVINKA pro ženy. AROMA-ANTICELULITED ošetření celého těla

Co dělá opravdu zázraky? Chytrá péče o ženské tělo. Proto jsem pro Vás připravila ošetření, které opravdu viditelně pomáhá při řešení problému, který trápí nás ženy velmi často. Celulitida. Přesto, že je to problém, který je třeba řešit komplexně, lze v terapii opravdu účinně problém začít odstraňovat. Za 10 let mé praxe jsem vyzkoušela řadu postupů. Ale tento, který jsem nazvala AROMA-ANTICELULITED funguje na jedničku.

Jak probíhá procedura?

Jedná se kombinaci myofasciálního ošetření těla s pomocí pomůcek jako je guasha či fasciální nože ve spojení s reflexním uvolněním lymfatického systému. To vše vhodně doplněné AROMA terapeutickým zábalem, který jsem připravila z terapeutických éterických olejů BEWIT v kombinaci s kávovým a mandlovým olejem.

Kolik ošetření je třeba?

Doporučuji 5 návštěv. Na doma ode mne obdržíte brožuru s pokyny pro celkovou aktivaci a podporu lymfatického systému, který zahrnuje vzorový jídelníček, pitný režim, doporučení v péči o sebe na doma. A to jak v oblasti péče vnější tak i doporučení na dechová cvičení a zklidnění mysli.

Jak se mám připravit?

Ošetření je velmi intenzivní, tedy je nutné abyste byla zdravá. Pokud jste oslabena jakoukoli nemocí – nastydnutí atd., není ošetření vhodné. Je třeba počkat do uzdravení. Po ošetření je nutné v daný den dodržet klidový režim a pokyny ode mne jako je hydratace, podpora formou bylinkové kůry.

Kdy je ošetření naprosto nevhodné?

Kontraindikace jsou stejné jako u lymfodrenáží. Přečíst si doporučuji článek o kontraindikacích.

Kdy a kde ošetření probíhá?

Najdete mne v centru Prahy. Objednat se můžete online přímo zde.

Pokud máte dotazy, neváhejte mi napsat nebo zavolat na 739 329 029.

Těším se na Vás,

Katy Fadljevičová

Komentáře
  • YOUTUBE – inspirace pro Vás
  • Kdo stojí za blogem?

    KATEŘINA FADLJEVIČOVÁ

    Mým cílem je pomoci Vám najít rovnováhu a cítit se skvěle ve Vašem těle. Zbavit Vás bolesti a naučit Vás vědomě ukotvit základní dechové, pohybové a stravovací návyky tak, aby jste byli sami sobě tím nejlepším koučem, trenérem. Naučili se sami postupně a hravě zvládat denní stresové situace a dobít baterky přirozenou cestou.

    Nebo Vám pomoci k trvalé životní změně a rozvoji, ať již chcete změnit práci nebo vyřešit osobní problém. Protože! Vaše životní rovnováha vychází ze zdravého těla, umění zvládat a vědomě využívat zdroje, které máme každý v sobě.

    Více o mně na mém webu psychosomatik.cz